Kilka słów o firmie

DORFIN to biuro rachunkowe założone przez Joannę Pierścińską–Surowiec w 1996 roku. Od początku działalności rozwijamy się zapewniając naszym klientom najwyższy poziom usług oraz zadowolenie ze współpracy z nami. Z powodzeniem świadczymy usługi księgowe prowadząc rachunkowość spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń; obsługujemy osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą, spółki cywilne oraz najem. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z firmami o różnych profilach działalności - wśród naszych klientów znajdą się przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe oraz handlowe, w tym wiele podmiotów zagranicznych.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe już na etapie rejestracji firmy. Doradzamy przy wyborze optymalnej formy prawnej dla zakładanej działalności oraz pomagamy przy sporządzaniu umów lub statutów istotnych dla rozliczeń podatkowo-księgowych. Załatwiamy za klientów formalności rejestracyjne. Oferujemy kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych i organizacyjnych, jak również przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem koniecznej dokumentacji i przekazaniem jej odpowiednim instytucjom. Nasze biuro wyręcza klientów w kontaktach z bankiem, przygotowując i dostarczając przelewy bankowe, uzyskuje konieczne zaświadczenia z urzędów. Na bieżąco udzielamy porad i informujemy o znaczących zmianach przepisów.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Zapewniamy opiekę zespołu ekspertów w zakresie rachunkowości, prawa oraz organizacji pracy. Usługi są świadczone przez profesjonalny zespół księgowych przygotowanych do kompleksowej obsługi Państwa firmy.